MİSYONUMUZ
Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek işgücünü bünyesinde yaşatan, açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip, müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu ortaklıklara imza atan tecrübe ve deneyimlerimizi uygulamadan gelen gümrük tekniklerini en etkin biçimde kullanarak, gelişen teknolojiyle birlikte, bilgi esaslı, mevcut ve değişkenlik gösteren gümrük mevzuatına göre yapılan işlemleri, müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına sağlamak için mümkün olan en iyi ve kaliteli hizmeti sunan bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ
Aytaşlar Gümrük Müşavirliği olarak 34. yılımızda uzman kadromuz, bilgi birikim ve tecrübemizle dış ticaret, gümrükleme ve lojistik sektörlerinde hizmet alan küçüklü büyüklü her firmanın hizmet almaktan keyif ve zevk alacağı, hiçbir zaman kalitesinden ve hizmet anlayışından ödün vermeden rakipleri karşısında her zaman bir adım önde olan, ve bu özellikleri ile sektörde öncü firmalar arasında kurumsal kimliği ile saygın ve değerli bir şirket olmaktır.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım