AYTAŞLAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
İNTERAKTİF HİZMETLER
Dosya Arşivleme
Tüm dosyalarımız tam güvenli sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Ulaşmak istenen bilgiler, bu sayede istenilen vakitte Temsilci Arkadaşlarımız sayesinde bütün belgeler anında siz müşterilerimizle paylaşılmaktadır.
Raporlama, Cari Hesap Mutabakat, Düzenli İthalat Takip, Düzenli İhracat Takip, ve bir çok İstatistik veri alınabilmektedir.
Muhasebe ve Faturalama (E-Fatura)
İthalat ya da ihracat işlemlerinizin, operasyon sonrası faturaları ve makbuzları 3. Kurumlardan temin edildikten sonra, muhasebeye gönderilmesini sağlayan işleyiş neticesinde, ön muhasebe bölümümüz dosyalarınızı hazırlar. Hazırlanan dosyalarınız aynı zamanda kargo ile hazırlanıp en kısa süre de firmalarımıza teslim edilir.
Bu faturalama sonucu cari hareketler sistemde işlenmiş olduğundan muhasebe yetkilisinden gerekli cari dokümanları anında alabilirsiniz.
Online Dosya Aktarımı
Yapılan işlemlerde tüm belgeler online aktarılmaktadır. Dilerse müşteri bu bilgileri temin etmek için bir CD veya USB yardımıyla talep edebilir.
Online Bilgilendirme
Tüm işlemler firmalarımıza diledikleri mail adreslerine adım adım gitmektedir. Beyannamenin durumu, çıkış bilgileri, hat bilgileri, Vedop bilgileri ve daha bir çok bilgi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Sistemde temsilci arkadaşlarımız çalışmakta oldukları esnada aynı anda online olarak siz müşterilerimize de bu hareketlerden haberler kısa notlar halinde gelmektedir. Bu sayede sizler önemli sevkiyatlarınızda ne adımda olduğumuzu görebilir, ve bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım